Zapraszamy na Wybuchową Noc Andrzejkową

Zapraszamy na Wybuchową Noc Andrzejkową

30 listopada odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu Noce Noblistów organizowanego przez Fundację “Nowa Szkoła” we współpracy z Prywatną Szkołą Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich w Krakowie. Uczestnicy będą zgłębiać tajniki doświadczeń chemicznych, a także pod czujnym okiem opiekunów wezmą udział w zabawie andrzejkowej.

Impreza jest adresowana do uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych, których serdecznie zapraszamy! Pozyskany z niej dochód przeznaczony zostanie w całości na działalność edukacyjną Fundacji „Nowa Szkoła”, w tym realizację kolejnych ciekawych przedsięwzięć.

Aby potwierdzić swój udział w Nocy Noblistów należy zakupić cegiełkę od minimalnej wartości 50 zł oraz w sekretariacie szkoły im. Noblistów Polskich w Krakowie złożyć podpisaną zgodę na udział dziecka w imprezie.

Od 19 do 25 listopada 2018 r. prowadzona będzie sprzedaż cegiełek poprzez wpłatę w sekretariacie szkoły im. Noblistów Polskich w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 3 lub na konto bankowe Fundacji „Nowa Szkoła”.

Nr konta bankowego: 07 1600 1039 1818 2168 6000 0001 BGŻ BNP Paribas SA

Serdecznie zapraszamy!

Pobierz:
Regulamin Nocy Noblistów
Plan Wybuchowej Nocy Andrzejkowej