Wybuchowa Noc Andrzejkowa

Wybuchowa Noc Andrzejkowa

Pokazy chemiczne, dyskoteka andrzejkowa, zajęcia sportowe i wiele innych atrakcji czekało na blisko 70 dzieci podczas kolejnej odsłony “Nocy Noblistów” organizowanej przez Fundację Nowa Szkoła, która odbyła się 30 listopada 2018 r.

Uczestnicy mogli przekonać się, jak wygląda szkoła nocą, a także obserwować i wykonywać efektowne doświadczenia chemiczne. Z racji Andrzejek nie zabrakło wróżb, lania wosku oraz konkursów tanecznych. Dyskotekę poprowadził fantastyczny DJ Sobota. Dla fanów sportu zorganizowane zostały także zajęcia ruchowe.

Wszyscy bawili się świetnie i już nie mogą doczekać się następnego nocowania w szkole, które odbędzie się 14 lutego.

Serdecznie dziękujemy opiekunom podczas Wybuchowej Nocy Andrzejkowej:, p. Jarosławowi Sobocie, p. Grażynie Jędrysek-Raszce, p. Pawłowi Kindlikowu, p. Sławomirowi Barszczowi, p. Urszuli Wierzgacz, p. Joannie Putek, p. Monice Tietze, p. Patrykowi Wyskockiemu oraz p. Patrykowi Kunderze. Wdzięczność wyrażamy także naszym wolontariuszom, którzy pomagali w przygotowaniu Nocy Noblistów oraz współprowadzeniu zajęć chemicznych.

Dochód z zakupu cegiełek na rzecz Fundacji „Nowa Szkoła” wyniósł 3 950 zł. Zebrane fundusze z Wybuchowej Nocy Andrzejkowej i kolejnych nocy są gromadzone na koncie fundacji, a następnie zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji.

Impreza odbyła się w budynku Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Noblistów Polskich w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 3.