Noc Kodowania w ramach projektu Noce Noblistów

Noc Kodowania w ramach projektu Noce Noblistów

Już 26 października odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach projektu Noce Noblistów. Uczniowie będą zgłębiać tajniki kodowania, a także  pod czujnym okiem swoich nauczycieli spędzą wspólnie czas w tych niecodziennych okolicznościach.

Impreza jest adresowana do uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych, których serdecznie zapraszamy! Pozyskany z niej dochód przeznaczony zostanie w całości na działalność edukacyjną Fundacji „Nowa Szkoła”, w tym realizację kolejnych ciekawych przedsięwzięć.  Aby potwierdzić swój udział w Nocy Noblistów należy zakupić  cegiełkę od minimalnej wartości 50 zł. Swoją cegiełkę dołożyli już nauczyciele, którzy w tym czasie będą bezpłatnie sprawować opiekę nad uczniami.

Od 17 października rozpoczyna się sprzedaż cegiełek poprzez wpłatę w sekretariacie lub na konto bankowe Fundacji „Nowa Szkoła”.

Nr konta bankowego: 07 1600 1039 1818 2168 6000 0001 BGŻ BNP Paribas SA

W środę, 17 października w godz. 12:00 – 13:00 odbędzie się telefoniczna licytacja unikatowej  cegiełki z numerem 0001.
Zainteresowanych prosimy dzwonić pod numer telefonu: +48 515 02 02 02. Kwoty zgłaszane do licytacji będą aktualizowane na stronie internetowej szkoły: www.edukacja.krakow.pl

Pobierz:
Regulamin Nocy Noblistów
Plan Nocy Kodowania